Dinner club - Vaše kulinární cesta Prahou

... Vaše kulinární cesta Prahou

Koncept

Nápad založit DINNER CLUB vznikl na začátku roku 2014, jako součást food festivalu CHEF TIME FEST. Sedět u stolu s lidmi, které jste v životě neviděli, vám může připadat trochu bláznivé. Ale jak se říká, jídlo spojuje lidi, a to i napříč společností.

O čem to tedy celé je?

Především o setkávání nad skvělým jídlem a poznávání nových lidí, ze kterých se možná jednou stanou přátelé nebo třeba obchodní partneři. Ale také je to o zážitcích, na které budete dlouho vzpomínat a o tom, udělat si na sebe čas a užít si skvělý večer v dobré společnosti. A vždycky pro vás máme nějaké eso v rukávu. Všechny zážitky totiž plánujeme přímo s šéfkuchaři.

O mně

Jídlo mě baví odjakživa, ale zbláznila jsem se do něj až po pobytu ve Francii, kdy mi moje paní domácí neustále vyvářela a nebylo výjimkou, že na mě po návratu ze školy čekala na stole sklenička šampaňského a foie gras.

Po návratu jsem začala objevovat pražské restaurace. Gastro mě definitivně uchvátilo po první návštěvě restaurace Essensia, hotelu Mandarin Oriental. Všechno bylo perfektní, od jídla až po dokonalý servis. A samozřejmě tu byl sympatický šéfkuchař, který s hosty nenuceně konverzoval.

Po téměř roční spolupráci na CHEF TIME FESTu, který zásadně změnil můj pohled na pražskou gastronomii, jsem se rozhodla jít svou vlastní cestou. Dinner Club je můj první samostatný projekt a každý večer je pro mě výzvou přinést hostům ten nejlepší kulinární zážitek. Všem eventům předchází důkladná příprava přímo s šéfkuchařem. Mým cílem je, abyste se na večerech Dinner Clubu cítili jako VIP.